Startuje internetowy konkurs „Rowerownik bez barier

Startuje internetowy konkurs „Rowerownik bez barier”

 

Fundacja Integracja i Fundacja BGŻ ogłaszają internetowy konkurs na najciekawsze propozycje tras rowerowych, ścieżek miejskich oraz miejsc atrakcyjnych i dostępnych dla osób
z niepełnosprawnością . Na zwycięzców czekają trzy równorzędne nagrody o wartości 600 zł i gadżety rowerowe.
Celem konkursu jest aktywizacja sportowa osób z niepełnosprawnością, poprzez motywowanie ich do korzystania z roweru, oraz promocja miejsc, w których aktywnie mogą spędzać czas wolny.

Konkurs jest skierowany do osób powyżej 16. roku życia, które opracują trasy rowerowe, ścieżki komunikacyjne lub miejsca z terenu całego Mazowsza dostępne i atrakcyjne dla osób z niepełnosprawnością.
Aby wziąć udział w konkursie, należy do dnia 7 maja do godz. 23:59 przesłać na maila Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. swoją pracę konkursową w jednej z wyznaczonych form:
graficznej – mapa trasy,
zdjęciowej – fotograficzny zapis trasy,
tekstowej –opis trasy.

Prace konkursowe prezentowanych tras powinny uwzględniać m.in.: dostępność, płynność komunikacyjną, punkty serwisowe, atrakcje turystyczne, miejsca przyjazne dla osób
z niepełnosprawnością itp.

Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej drogą mailową.
Więcej informacji w regulaminie konkursu, dostępnym na portalu www.niepelnosprawni.pl

 

NASTĘPNA MASA ZA:

Lista informacyjna