Czerwcowa Warszawska Masa Krytyczna - Budżet partycypacyjny - Głosuj na projekty rowerowe 26 czerwca 2015

Czerwcowa Warszawska Masa Krytyczna - Budżet partycypacyjny - Głosuj na projekty rowerowe 26 czerwca 2015
czerwiec2015

W piękny i ciepły letni wieczór, w ulewnym deszczu spod kolumny Zygmunta ruszyła czerwcowa Warszawska Masa Krytyczna. Solidny deszcz ostudził wszelkie emocje, zwłaszcza te związane z zakończeniem roku szkolnego. Po 20 minutach wyszło słońce, jechaliśmy suchymi ulicami. Uczestnicy przejazdu pamiętali o „lewej wolnej” dla zabezpieczenia, co dodatkowo sprawiło, że przejazd był bardzo sympatyczny.
Jechaliśmy w ostatnim dniu głosowania na projekty z Budżetu Partycypacyjnego. Trasa przejazdu wiodła ulicami Śródmieście, Żoliborza, Bemowa i bliskiej Woli. To tylko niektóre dzielnice, gdzie zgłoszono wiele projektów BP tworzących lub poprawiających infrastrukturę rowerową.
Po powrocie z przejazdu Masy, spóźnialscy i zapominalscy mieli jeszcze dość czasu, by, w ostatniej chwili, do północy, zagłosować na pro-piesze i pro-rowerowe projekty Budżetu Partycypacyjnego.

 

Planowana trasa:
Plac Zamkowy,Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, Świętokrzyska, Marszałkowska, pl. Bankowy, Andersa, Mickiewicza, pl. Wilsona, Krasińskiego, Gwiaździsta, Podleśna, Marymoncka, Przy Agorze, Kasprowicza, Reymonta, Broniewskiego, Rudnickiego, Maczka, Powązkowska, Okopowa, Towarowa, Prosta, Świętokrzyska, Nowy Świat, Krakowskie Przedmieście, Plac Zamkowy.

Dystans ok: 26 km
Mapa - http://www.traseo.pl/mapa/warszawska-masa-krytyczna-26-czerwca-2015/m/3

 

NASTĘPNA MASA ZA:

Lista informacyjna